456 0

Górnik Wieliczka – BKS Bochnia 3-2 (2-0)
Bramki: Szymoniak, Ślęczka, Burkat – Stokłosa, Kaczmarczyk
BKS: Szydłowski (46′ Jaszczyński) – Górszczyk (70′ Bukowiec), Czernecki, Motak, Bukowiec (46′ Grzyb) – Górecki (46′ Stokłosa), Klesiewicz (46′ Siwek), Budzyn (35′ Styrna) , Grodowski (46′ Kaczmarczyk), G.Mus (46′ Kluska) – Zubel (70′ Budzyn)

Bochnianie w swoim trzeci meczu sparingowym zmierzyli się z beniaminkiem IV ligi grupy zachodniej – Górnikiem Wieliczka. Odzyskujący z każdym sezonem znaczenie w wielickiej piłce Górnik w bieżących rozgrywkach zajmuje jedenaste miejsce w ligowej tabeli. W piątek wieliczanie pokonali bochnian 3-2. Jedną z bramek dla BKS strzelił doświadczony Tobiasz Stokłosa, który po dwóch latach przerwy, podczas której grał w LKS Uszew, postanowił spróbować ponownie swoich sił w Bocheńskim KS.

Sławomir Zubel, trener BKS: W pierwszej połowie gospodarze zyskali przewagę w środku pola i zasłużenie wygrali tę część meczu 2-0. W drugiej połowie to nasza drużyna zyskała inicjatywę, co przełożyło się na sytuacje i bramki. O porażce zadecydowały błędy indywidualne.