Bramki: Paweł Abbott 38′, 64′ k., Bartosz Kopacz 50′, Adrian Błąd 57′

Zawisza: Witan – Stefańczyk, Kopacz, Skrzyński, Petasz – Wójcicki (60’ Mąka), Zawistowski, Jankowski (64’ Hermes), ‘Masłowski (68’ Leśniewski), Błąd – Abbott.
Okocimski KS: Mieczkowski – Wieczorek, Jacek, Urbański, Bella – Szałęga, Jeriomenko, Wojcieszyński (66’ Baliga), Darmochwał (80’ Ogar), Litwiniuk (70’ Pyciak) – Zaniewski.

Po meczu powiedzieli:

Krzysztof Łętocha: Gratuluję gospodarzom zwycięstwa. Dla wąskiej, siedemnastoosobowej kadry mojego zespołu ten co trzydniowy maraton, to zbyt wiele. Mamy inne cele niż Zawisza. Walczymy o coś zupełnie innego. Z każdego meczu coś wyciągamy. W pewnym momencie to wszystko będzie się zazębiać. Dziękuję chłopakom za zaangażowanie. Wynik był zbyt wysoki, chociaż stworzyliśmy kilka sytuacji i szkoda, że nie pokusiliśmy się [o strzelenie bramki – przyp. MK]. Szkoda, ze strzał z rzutu wolnego trafił w słupek [strzał Szałęgi z rzutu wolnego w 48 minucie przy stanie 0-1, w 60 minucie, później, przy stanie 0-3 Wojcieszyński trafił w poprzeczkę – przyp. MK]. Mogła być bramka kontaktowa, wówczas mecz mógł potoczyć się inaczej.

Jurij Szatałow: Pierwsza połowa nie układał się po naszej myśli. Zawodnicy byli dziwnie spięci. Po zdobyciu bramki, po przerwie zaczęliśmy grać to, co chcieliśmy.