Fogo Futsal Ekstraklasa. Wyjazdowy remis BSF-u

155 0

BSF ABJ Powiat Bochnia zremisował 1-1 wyjazdowy mecz 4. kolejki z FC Toruń. Oba gole padły w pierwszych minutach, a emocji było dość niewiele.

FC Toruń 1-1 (1-1) BSF ABJ Powiat Bochnia
Pablo Rodriguez 1′ – Piotr Matras 6′

BSF: Viktor Sääf, Dominik Kamiński – Martin Doša, Mikhael Almeida, Tukka Pikkarainen, Minor Cabalceta, Adam Wędzony, Viktor Mossberg, Arkadiusz Budzyn (C), Mateusz Prokop, Piotr Matras, Wojciech Doroszkiewicz. Trener: Antun Bacić.

Bochnianie po zdobyciu czterech punktów w dwóch spotkaniach mieli prawo wierzyć, że ich kolejne spotkanie w tym sezonie będzie udane, choć w kadrze tym razem nie znalazł się świetnie dysponowany w meczu z Legią Wojciech Przybył. Rozpoczęli je jednak bardzo źle, bo już w po kilkunastu sekundach dali sobie odebrać piłkę, a bramkę dla gospodarzy zdobył Pablo Rodriguez.

Na ich szczęście dość szybko do wyrównania po dograniu Tukki Pikkarainena doprowadził Piotr Matras. W kolejnych minutach obie strony szukały swoich szans na zdobycie kolejnych bramek, ale brakowało im precyzji. Po zmianie stron BSF przeważał, jednak zbyt agresywna gra skutkowała tym, że już na dziewięć minut przed końcem bochnianie wykorzystali limit przewinień. To zmusiło ich do przyjęcia bardziej zachowawczej postawy. Trener Bacić postanowił zagrać o pełną pulę i na ostatnie minuty wycofał bramkarza, ale to nie przyniosło zdobycia decydującego trafienia.

Trzeba przyznać, że na razie wyjazdowe spotkania BSF-u nie oferowały dużej dawki emocji. Po bezbramkowym remisie w Lesznie tym razem podopieczni Antuna Bacicia również zaprezentowali się solidnie w defensywie, ale bez polotu w ataku. Na razie zajmują 8. miejsce w tabeli, jednak to, czy je utrzymają, zależne będzie od wyników niedzielnych spotkań.